Hakkında

Şirketin yapısı 1991 yılında kurulmuş olup zaman içinde farklı isimler altında yoluna devam etmiştir. Şimdi ise Nunteknik A.Ş. olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Çelik konstrüksiyon montajında uzmanlaşan Nunteknik, yaklaşık 30 yıl boyunca endüstriyel tesisler, fabrikalar, baskül ve asma köprü projelerinde çalışarak alanında tanınır hale gelmiştir.

Bünyesindeki özellikli ve büyük çaptaki uluslararası projelerde deneyim kazanmış mühendis ve teknik ekibiyle hizmet sunmaya devam etmektedir.

Nunteknik, taahhüt şirketi olarak verdiği taahhütleri gerçekleştirmek için, sözde durmayı ve başladığı işi mutlaka bitirmeyi, bire bir müşteri iletişimi ile beraber en önemli öncelikleri olarak görmektedir. Bu çerçevede, sürekli gelişimin en güzel ifadelerinden olan “İki günü bir olan ziyandadır” sözünü dikkate alarak inovasyon, hatalardan ders çıkarma ve hep daha iyisini yapma anlayışıyla yoluna devam etmektedir.

Yön Veren Öncelikler

Müşteri İlişkileri

Nunteknik, en büyük rekabet avantajını sorunsuz müşteri ilişkileri ile sağladığına inanmaktadır. Yaptığı işin devasa boyutlarda, taşınamaz bir ürün üretmek değil, hizmet üretmek yani müşterileri ile birebir kesintisiz iletişimde kalmak olduğunu bilir. Bu sebeple müşteri ilişkileri, üzerinde en fazla durulan önceliktir.

S.E.Ç Politikası

Nunteknik, taahhüt ettiği bütün işleri “insan” merkezinde yapmaktadır. Bunun yanında canlı-cansız doğayı da yaptığı tüm işlerde dikkate almaktadır. İnsan dışındaki diğer canlı varlıkların da en az insanlar kadar yaşama hakkı olduğuna ve doğaya da saygı duyulması gerektiğine inanır.

Kalite

Nunteknik, sürdürülebilir bir başarı için kalite odaklı yönetim, müşteri memnuniyeti ve sürekli ilerleme kültürünün gerekliliğine inanmakta ve dünyadaki kalite standartlarına sahip olabilmek için çalışmalarını devam ettirmektedir.